O mnie

Cześć, jestem Magda

Od kiedy pamiętam chciałam pracować z dziećmi… dosłownie: ZAWSZE! Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęłam pracą w przedszkolu prowadząc zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Obecnie można mnie znaleźć w prywatnym gabinecie „Reha Kinesis” oraz Centrum Rehabilitacji w Szpitalu Wojewódzkim. Chcę zostać zaklinaczką niemowląt i małych dzieci w swoim rodzinnym mieście.

Jestem Fizjoterapeutką z misją, Pedagogiem, terapeutką FITS, terapeutą PNF, terapetą Integracji Sensorycznej, instruktorką masażu Shantala, terapeutką masażu dla kobiet w ciąży, trenerką SMYKO-MULTISENSORYKI, trenerką pierwszego stopnia Weroniki Sherborne. Mam uprawnienia do kinezjotapingu. Jeżeli chodzi o neurologię, ukończyłam kurs oceny i diagnozy neurologicznej dziecka, a następnie kurs postępowania w zaburzeniach rozwojowych niemowląt. A ja dopiero się rozkręcam.

Nie cierpię na nadmiar czasu. Moja doba wydaje się być zdecydowanie za krótka. Mimo to postanowiłam założyć bloga, co by urozmaicić dodatkowo kurczący się kalendarz. Chciałabym aby rodzice mogli znaleźć tu inspirację i motywację. Niech to będzie nasze miejsce spotkań i niekończących się dyskusji

Cały czas uczę się i pracuję nad tym aby nie podchodzić do dziecka książkowo i schematycznie, bo każde jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Oklepana prawda, ale tak właśnie jest.

Mój narzeczony, bliscy i znajomi śmieją się ze mnie, że jestem wariatką – TAAAK!! SENSORYCZNĄ WARIATKĄ i chcę taką pozostać.

Strona powstała z myślą o rodzicach aby edukować ich jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka oraz jego nieprzyspieszanie.

 

PAMIĘTAJ!

Strona ta nie zastępuje wizyty u lekarza czy fizjoterapeuty. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące rozwoju Twojego dziecka udaj się na konsultacje do fizjoterapeuty.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to napisz do mnie.

Mój mail to matlusia1@tlen.pl